SON YAYINLAR

HAKKIMIZDA

“Okumaya Doyamayanlara” sloganıyla 2019 yılının Ocak ayında yayın hayatına başlayan Bilgegraf, çıkış noktası olarak bilim konularını referans almıştır. Bilim, Sanat ve Teknoloji konuları ağırlıklı makale ve haberlerin yer aldığı kaynak site olarak tanımlayabileceğimiz Bilgegraf’ın asıl amacı, kaliteli Türkçe içerik oluşturmak ve insanımızın aklındaki sorulara yanıt olmaktır

Site kurucusu: Riad Hüseynov (rdhuseynov@gmail.com)

Riad Hüseynov, 3 Ocak 2000 tarihinde Baküde doğdum. İnternetle küçük yaşlarımda tanışmış olup hayatımın büyük kısmını bilgisayar başında oyunlar oynayarak ve internetde gezinerek harcadım. Lisenin sonlarına doğru internetin bu denli gelişmesiyle beraber kendimi bilim, sanat, tarih ve s. olaylarını konu alan uçsuz bucaksız makaleleri soluksuz okurken buldum. Ve şuan yani üniversite ikinci dönemde bu bilgilerimi benim gibi meraklı okuyucularla paylaşmak amacyla bir web sitesi kurma kararı aldım. Esas ilgi alanım bilim olduğu gibi çeşitli konuları da teknik bilgileriyle birlikte araştırmayı seven biri olarak bu yolda ilerliyorum. Sitemizin içeriğindem memnun kalacağınızı temenni ediyorum. Saygılarımla :)


Gizlilik ve Kullanım Şartları
Sitede yer alan hiçbir içerikte, zararlı sitelere yöndendirici veya farklı görüşleri empoze edici bağlantı bulunmamaktadır. Yapılan yorumların tamamı editör onayı ile yayınlanmakta olup içeriği kullanıcının sorumluluğundadır. 

Sitedeki yazıların izinsiz veya bağlantı (bilgegraf.com) vermeksizin kullanılması etik değildir.